SFS Doktorandkommitté

Organ SFS-DK
Organisation SFS
Active Yes
Period Business year
Locations 9

Current mandate holders

Person From To
Sebastian Pfaff 2020-08-01 2021-07-31
Emma Riese 2020-08-01 2021-07-31
Daniel Fjellborg 2020-08-01 2021-07-31
Juliane Liebsch 2020-08-01 2021-07-31
Sara Gunnarsson 2020-08-01 2021-07-31
Alexei Cravcenco 2020-08-01 2021-07-31
Emil Svensson 2020-08-01 2021-07-31
Pil Maria Saugmann 2020-08-01 2021-07-31

Past mandate holders

Person From To
Alexei Cravcenco 2019-07-01 2020-07-31
Qiaoli Wang 2019-07-01 2020-07-31
Ananda Subramani Kannan 2019-07-01 2020-07-31
Irina Dumitru 2019-07-01 2020-07-31
Sebastian Pfaff 2019-07-01 2020-07-31
Sobhan Sepehri 2019-07-01 2020-07-31
Daniel Fjellborg 2019-07-01 2020-07-31
Rekha Tripathi 2019-07-01 2020-07-31
Pil Maria Saugmann 2019-07-01 2020-07-31