SFS Valberedning

Organ Valberedning
Organisation SFS
Active Yes
E-mail [email protected]
Period Business year
Locations 7

Current mandate holders

Person From To
Irina Dumitru 2020-10-04 2021-06-30
Arvid Nilsson 2020-10-04 2021-06-30
Marcus Backlund 2020-10-04 2021-06-30
Martina Cederlid 2020-07-01 2021-06-30
Anton Ahrlund 2020-07-01 2021-06-30

Past mandate holders

Person From To
Alfons Gustafsson 2020-07-01 2020-11-23
Elin Bergström 2020-07-01 2020-10-26
Matilda Dreijer 2019-07-01 2020-06-30
Ida Antonsson 2019-07-01 2020-06-30
Julia Junedahl 2019-07-01 2020-06-30
Micaela Janatuinen 2019-07-01 2020-06-30
Sebastian Remvig 2019-07-01 2020-06-30
Kathleen Myrestam 2019-07-01 2020-06-30