SFS Valberedning

Organ Valberedning
Organisation SFS
Aktivt Ja
E-post [email protected]
Period Verksamhetsår
Platser 7

Nuvarande uppdragsinnehavare

Person Från Till
Axel Andersson 2021-07-01 2022-06-30
Sophia Fröberg Liljenberg 2021-07-01 2022-06-30
Mårten Andersson 2021-07-01 2022-06-30
Marcus Backlund 2021-07-01 2022-07-01
Araz Farkosh 2021-07-01 2022-06-30
Karl Kilbo Edlund 2021-07-01 2022-06-30
August Goldhahn 2021-07-01 2022-06-30

Historiska uppdragsinnehavare

Person Från Till
Marcus Backlund 2020-10-04 2021-06-30
Arvid Nilsson 2020-10-04 2021-06-30
Irina Dumitru 2020-10-04 2021-06-30
Elin Bergström 2020-07-01 2020-10-26
Alfons Gustafsson 2020-07-01 2020-11-23
Martina Cederlind 2020-07-01 2021-06-30
Anton Ahrlund 2020-07-01 2021-06-30
Kathleen Myrestam 2019-07-01 2020-06-30
Micaela Janatuinen 2019-07-01 2020-06-30
Julia Junedahl 2019-07-01 2020-06-30
Ida Antonsson 2019-07-01 2020-06-30
Matilda Dreijer 2019-07-01 2020-06-30
Sebastian Remvig 2019-07-01 2020-06-30