SFS Internationella kommitté, Komit

Organ Komit
Organisation SFS
Aktivt Ja
E-post [email protected]
Period Verksamhetsår
Platser 4

Nuvarande uppdragsinnehavare

Person Från Till
Andreé Lindahl 2023-07-01 2024-06-30
Emma Svensson 2023-07-01 2024-06-30
Erik Diaz Milla 2023-07-01 2024-06-30
Némo Chentre 2023-07-01 2024-06-30
Erik Diaz Milla 2022-07-01 2024-06-30

Historiska uppdragsinnehavare

Person Från Till
Louise Ahlström 2022-07-01 2023-06-30
Emma Svensson 2022-07-01 2023-06-30
Ali Al-Zargani 2022-07-01 2023-06-30
Gustav Ekström 2022-02-01 2023-06-30
Ismail Bazine 2021-07-01 2022-06-30
Moa Johansson 2021-07-01 2023-06-30
Linn Svärd 2021-07-01 2022-06-30
Henrietta Berner 2021-07-01 2022-06-30
Linn Svärd 2020-07-01 2021-06-30
Eric Gustafsson 2020-07-01 2021-02-02
Matilda Strömberg 2019-07-01 2020-07-01
Patrik Henriksson 2019-07-01 2021-06-30
Karin Bohman 2019-07-01 2020-07-01
Matilda Ninasdotter Holmström 2019-07-01 2021-06-30