SFS Styrelse

Styrelsen är medlemmarnas förlängda arm mellan fullmäktigesammanträden och bär övergripande ansvar för SFS organisation och politik. Styrelsen arbetsleder presidiet.

Organ Styrelsen
Organisation SFS
Aktivt Ja
E-post [email protected]
Period Verksamhetsår
Platser 11

Nuvarande uppdragsinnehavare

Person Från Till
Oskar M Wiik 2021-07-01 2022-06-30
Linn Svärd 2021-07-01 2022-06-30
Johanna Strömstedt 2021-07-01 2022-06-30
Sandra Magnusson 2021-07-01 2022-06-30
Gustav Ekström 2021-07-01 2022-06-30
Jacob Färnert 2021-07-01 2022-06-30
Paulina Samuelsson 2021-07-01 2022-06-30
Anna Larsson 2021-07-01 2022-06-30
Timmie Hansson 2021-07-01 2022-06-30
Sofia Holmdahl 2021-07-01 2022-06-30
Johan Heder 2021-07-01 2022-06-30
Emelie Björkman 2021-07-01 2022-06-30

Historiska uppdragsinnehavare

Person Från Till
Eric Gustafsson 2020-12-07 2021-06-30
Gustav Ekström 2020-11-11 2021-06-30
Axel Andersson 2020-07-01 2021-06-30
Simon Edström 2020-07-01 2021-06-30
Linn Svärd 2020-07-01 2021-06-30
Sara Emnegard 2020-07-01 2020-12-03
Petter Elgh 2020-07-01 2021-06-30
Arita Halili 2020-07-01 2021-06-30
Sara Gabrielsen 2020-07-01 2021-06-30
Karl Kilbo Edlund 2020-07-01 2021-06-30
Frida Gomell 2020-07-01 2020-11-10
Erik Frännfors 2020-07-01 2021-06-30
Emma Wallerström 2020-07-01 2021-06-30
Elisabet Lövkvist 2020-07-01 2021-06-30
Mårten Andersson 2020-07-01 2021-06-30
Matilda Strömberg 2019-07-01 2020-06-30
Simon Edström 2019-07-01 2020-06-30
Joel Cevey Tärnholm 2019-07-01 2020-06-30
Alfons Gustafsson 2019-07-01 2020-06-30
Linus Theorell 2019-07-01 2020-06-30
Klara van Blaricum 2019-07-01 2020-06-30
Sara Gabrielsen 2019-07-01 2020-06-30
Jenna Pystynen 2019-07-01 2020-06-30
Thea Sandqvist 2019-07-01 2020-06-30
Elis Wibacke 2019-07-01 2020-06-30
Linn Svärd 2019-07-01 2020-06-30
Oskar M Wiik 2017-07-01 2019-06-30