SFS Kvalitetskommitté, SQC

Organ SQC
Organisation SFS
Aktivt Ja
Period Verksamhetsår
Platser 4

Nuvarande uppdragsinnehavare

Person Från Till
Linn Svärd 2021-07-01 2022-06-30
Louise Ahlström 2021-07-01 2022-06-30
Philip Johansson 2020-07-01 2022-06-30
Sandra Magnusson Lundberg 2019-07-01 2022-06-30

Historiska uppdragsinnehavare

Person Från Till
Cornelia Andersson 2021-07-01 2022-03-26
Fredrik Hylerstedt 2019-07-01 2020-06-30
Karl Kilbo Edlund 2019-07-01 2021-06-30
Simon Edström 2015-07-01 2021-06-30