Linn Svärd

SFS Vice ordförande

Framtida uppdrag

Uppdrag
Från
Till
Uppdrag
Från
2021-07-01
Till
2022-06-30

Nuvarande uppdrag

Uppdrag
Från
Till
Från
2020-07-01
Till
2021-06-30
Från
2020-07-01
Till
2021-06-30
Från
2020-07-01
Till
2021-06-30
Från
2020-07-01
Till
2021-06-30
Uppdrag
Från
2020-07-01
Till
2021-06-30
Från
2020-02-20
Till
2021-06-30
Från
2019-11-01
Till
2021-10-30
Från
2018-05-07
Till
2021-06-30

Historiska uppdrag

Uppdrag
Från
Till
Uppdrag
Från
2019-07-01
Till
2020-06-30
Från
2017-06-01
Till
2020-06-30